Novinka Tip

BCAA 2:1:1 amino acids 250tabl

1942
Neohodnotené

Výhody

  • Ochrana svalov pred poškodením počas cvičenia (antikatabolizmus)
  • Po cvičnení urýchľuju anabolizmus a výstavbu svalovej hmoty
  • Pomoc pri budovaní novej svalovej hmoty
  • Palivo pre svaly počas cvičenia
  • Možnosť užívať aj počas vytrvalostného výkonu (zlepšenie vytrvalosťi a sily!) zlepšenie svalového výkonu(DORUČENIE) Môžete mať už zajtra doma.

    Pri objednávke do 12.30h

 

  • €23,90 €8 –33 %
  • Skladom
€15,90
Kategória: Aminokyseliny
 

BCAA 2:1:1 amino acids od Body Nutrition sú esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom v najlepšom pomere 2:1:1. Sú určené všetkým športovcom, ktorí chcú získať silu, podporiť rast svalov, ich ochranu a výrazne zlepšiť regeneráciu po náročných tréningoch. Pomáhajú chrániť svalové bunky, oddialiť únavu  a zväčšovať ich objem. Telo si BCAA nedokáže vyrábať, preto je vhodné ich dopĺňať vo forme výživového doplnku. BCAA 2:1:1 amino acids sú čisté esenciálne aminokyseliny bez cukru a tak sú vhodné aj do diét alebo pre ľudí, ktorí nechcú prijímať sacharidy alebo sukor, ale ide im predovšetkým o zvýšenie BCAA v organizme.Ak vám robí problém horkejšia chuť tak si zvolne náš druhý produkt BCAA 5000+B6 v ktorých sú tablety dochutené rakytníkom a tak na jazyku nepociťujete horkosť BCAA.

 

 

Dávkovanie: Užívať 5 tabliet 2x denne. Užívajú sa pred, počas, alebo po športovom výkone. V mimo tréningový deň užívať ráno a večer.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 5 tbl.
Počet dávok                       250tabl 50 dávok
Energetická hodnota 55,8 kJ/13,36 kcal
Tuky 0,15 g
Sacharidy 0,2 g
Bielkoviny 5 g
L-leucín (BCAA) 2 500 mg
L-izoleucín(BCAA) 1 250 mg
L-valín(BCAA) 1 250 mg

 

Zloženie: L-leucine, L-isoleucine, L-valine, hydrogén fosforečnan

vápenatý, mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý

 

Obmedzenie: Nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy. Výrobok uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste.Nie je vhodný pre deti, tehotné ženy a dojčiace matky.Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuťPodmienky skladovania: Ukladať mimo dosahu detí a slnečných lúčov, skladujte v suchu a teplote do 25 ° C.