Mega BCAA 6000 Tabs - Mega-Pro Nutrition

Výhody:

  • Pôsobí proti katabolickým procesom
  • Podporuje nárast svalovej hmoty
  • Jedna dávka obsahuje až 6 g BCAA

 

(DORUČENIE) Môžete mať už zajtra doma.

Pri objednávke do 12.30h

 
  • €14,70 €2,20 –15 %
  • Skladom
€12,50
Kategória: BCAA
 

Mega BCAA 6000 Tabs je tabletová forma mimoriadne obľúbeného Mega BCAA 6000 prášku. BCAA sú bezpochyby najdôležitejšie aminokyseliny v pred a potréningovom období. Je známe, že telo pri intenzívnej námahe premieňa BCAA na energiu. Snahou každého seriózneho kulturistu musí byť zabrániť tomu, aby na tvorbu energie boli použité vlastné svalové BCAA. Najlepšou cestou, ako zabrániť premene vlastných svalových BCAA na energiu, je suplementácia BCAA v dostatočnej dávke pred tréningom.

V potréningovom období sú práve BCAA tými aminokyselinami, ktorých vysoká hladina v krvi je nevyhnutná pre naštartovanie anabolických procesov. Použitím BCAA po tréningu navyše priamo pôsobíme proti odbúravacím, katabolickým procesom. Je teda mimoriadne dôležité suplementovať BCAA nielen pred, ale aj po tréningu.

Mega BCAA 6000 obsahuje ideálny pomer L- Leucínu, L- Valínu a L- Isoleucínu, 2:1:1. Je dokázané, že z troch rozvetvených aminokyselín má práve L- Leucín najsilnejší anabolický potenciál.

Mega BCAA 6000 obsahuje v jednej dávke (4 tablety) neskutočných 6 gramov BCAA!

Dávkovanie:

Užívajte na začiatku 2 tablety Mega BCAA 6000 pred a ihneď po tréningu. Pri intenzívnom tréningu je možné zvýšiť dávku na 3-4 tablety pred a po tréningu. Každú dávku BCAA zapite dostatočným množstvom vody.

Tabuľka nutričných hodnôt:

Veľkosť jednej dávky: 4 tbl.
Nutričné hodnoty: v 100 g
Energická hodnota 1 615 kJ/380kcal
Bielkoviny 50 g
Sacharidy 48 g
Tuky 0g
L-Leucin 3 000 mg
L-Valin 1 500 mg
L-isoleucin 1 500 mg

Zloženie:

L-Leucin, L-isoleucin, L-valin, Dextróza, Kyselina citrónová, Aspartam, Sacharin, prírodne identická príchuť.

Upozornenie:

Obsahuje zdroj fenylalaninu.