Tip

Retibolin 100kps BODY NUTRITION

291
Neohodnotené
 • 1 z 2

Výhody:

 • Rast svalovej hmoty
 • Nárast sily
 • Zlepšenie regenerácie
 • Zlepšenie vytrvalosti
 • Zlepšenie silovej vytrvalosti
 • Pred súťažou udržanie svalovej hmoty a sily
 • Zlepšenie výkonu v ANP
 • Nabudenie pred výkonom
 • Posilnenie imunity
 • Vhodné na PCT

 

 • €59 €12,10 –21 %
 • Skladom
€46,90
Kategória: BODY NUTRITION
 

Účinný prostriedok pre RAST svalovej hmoty a sily .
Pred viac ako rokom sme prišli s niečím, čo na slovenskom trhu nemá nikto! A teraz sme to ešte vylepšili. Zmes adaptogénov nazvaná Retibolin.

Jedná sa o pokročilejšiu kópiu legendárneho suplementu Retibol z čias éry Sovietskeho zväzu, ktorý používali prevažne vzpierači v príprave na Olympiádu, potom, čo boli zakázané anabolické steroidy. Ruskí vzpierači používali pol gramu mletého koreňa byliny Suma Pfaffia paniculata na 20 kg svojej váhy a behom pár mesiacov dokázali nabrať 6-10% novej svalovej hmoty. My vám prinášame nie mletý koreň, ale silnejší extrakt.
 

Retibolin je zmesou silných bylín s vysokým obsahom prírodných rastlinných sterolov (prevažne ekdysteronu).

 

Novo sme za hlavný zdroj ekdysteronu zvolili vzácnu a drahú bylinu známu pod menom Arachnea. (Jej extrakt obsahuje až 95% ekdysteronu).

Ďalším zdrojom je Suma alias Pfaffia alias brazílsky ženšen. Má výnimočne široké spektrum pôsobenia (pozri popisok).

Unikátny (a na súčasnom slovenskom trhu bezkonkurenčný) je potom spojenie s nesmierne vzácnou a drahou bylinou, Maralím koreňom alias leuzey alias parchy saflorovej. Súčasťou zmesi je aj sibírsky ženšen (eleuterococcus) a obľúbená rhodiola (rozchodnica ružová), ktorá, ako bolo experimentálne zistené, zosilňuje účinok ostatných bylín a navodzuje silné prekrvenie, okysličenie a stimuláciu mozgu.

Posledná zložkou je indická bylina Gotu Kola, ktorá zlepšuje činnosť mozgu (koncentráciu i pamäť), a obsah tripertenů zvyšuje tvorbu kolagénu v kĺboch ​​a napomáha zlepšeniu krvného obehu.
 

Vďaka silnejšiemu zloženiu je teraz možné používať nižšie dávky, takže produkt je zároveň ekonomickejšie.

 

Ideálne je dať si jednu dávku (1-2 kapsule) ráno a ďalšiu rovnako veľkú dávku pred tréningom (popoludní). Najlepšie kombinovať s esenciálnymi aminokyselinami (BCAA). Celkovo prispieva k zvýšenej retenciu dusíka (zadržiavanie a následného využívania bielkovín v tele).
 

Mnohí športovci používajú tieto rastlinné steroidné adaptogény ako náhradu steroidov (ktorá nemá negatívne vedľajšie účinky) alebo ju užívajú v pauzách medzi steroidovými cyklami, aby neprišli o nadobudnuté svalové prírastky. Predávkovanie u týchto bylín takmer nehrozí, možno si individuálne vyskúšať, kam až možno zájsť.
 

Zapamätajte si - jednotlivé byliny nepôsobia tak silno ako ich kombinácie a najlepšie byliny pôsobí, ak sa v organizme vďaka fyzickej záťaži rozprúdi krv. Nebojte sa vyskúšať, nedostavujú sa žiadne nepríjemné vedľajšie efekty ako napríklad u kofeínu, synefrínu, Johimbin alebo Forskolin.

Zloženie:
Extrakt z koreňa byliny arachnea (Cyanotis arachnoidea, 95% ekdysterón), extrakt z koreňa suma para todo (Pfaffia paniculata), extrakt z maralího koreňa (parcha saflorová, leuzea carthamoides), extrakt sibírskeho ženšenu (eleutherococcus senticocus), extrakt z rozchodnice ružovej ( rhodiola rosea, 4% rosavinu, 1% salidrosidov), extrakt pupočníka ázijského (Centella asiatica, gotu kola, brahmi), extrakt z čierneho korenia (piper nigrum). Želatínová kapsula.

 
Obsah 1 kapsuly (654 mg):
Arachnea 200 mg
Suma / Pfafia 200 mg
Maral / Parcha / Leuzea 100 mg
Sibírsky ženšen / Eleutherococcus 100 mg
Rhodiola 40 mg
Gotu Kola / Centella 10 mg
Piperín 4 mg


Návod na použitie:
Odporúčaná denná dávka sú 2 kapsuly (1 ráno a 1 pred tréningom), neprekračovať maximálnu dennú dávku 4 tobolky. Dobre zapíjať, pri prehĺtaní nezákladně hlavu. Pravidelné dávkovanie a fyzická aktivita zvyšujú účinnosť výrobku. Vhodné kombinovať s esenciálnymi aminokyselinami (zvlášť BCAA).

skladovanie:
Skladovať v suchu a teplote do 25 ° C, mimo dosahu detí a slnečných lúčov. Po odobratí potrebného množstva obal ihneď uzavrieť.

 

Obmedzenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte najvyššiu dennú dávku.
Podmienky skladovania: Ukladať mimo dosah detí a slnečných lúčov, skladujte v suchu a teplote do 25 ° C.
Dátum minimálnej trvanlivosti a číslo šarže: uvedené na obale