Náplaste na svaly a kĺby 5ks NO DOL

Výhody:

 

 • Uľavujú od bolesti svalov a kĺbov
 • Vysoká koncetrácia arniky, gáfru, diablovho pazúra, vŕby, síry a levandule
 • Priaznivé účinky na postihnuté miesta (bolesti kĺbov alebo svalov)
 • Unikátna technológia zaisťuje pôsobenie na postihnuté miesto až 24 hodín
 • Nedochádza pri odstraňovaní náplasti k podráždeniu pokožky

 

(DORUČENIE) Môžete mať už zajtra doma.

Pri objednávke do 12.30h


 • Momentálne nedostupné
€11,90
Kategória: Kĺbová výživa
 

NO DOL náplasti sú náplasti, ktoré uľavujú od bolesti svalov a kĺbov. Nová receptúra je založená na vysokej koncetrácii arniky, gáfru, diablovho pazúra, vŕby, síry a levandule. Tieto látky majú priaznivé účinky na postihnuté miesta a vďaka svojim hydratačným a antioxidačným vlastnostiam nedochádza pri odstraňovaní náplasti k podráždeniu pokožky. Unikátna technológia zaisťuje pôsobenie na postihnuté miesto až 24 hodín.

Osoby bez zdravotných problémov sa po používaní NO DOL náplastí cítia lepšie a ich dlhodobom užívaní pocítili aj mnoho ďalších pozitív.

 • Arnika veľmi dobre obnovuje tkanivo, odstraňuje nahromadenú krv pri modrinách, pomliaždeninách, vytknutí a vykĺbení. Pomáha pri reumatických ťažkostiach svalov a kĺbov.
 • Gáfor podporuje prekrvenie a urýchľuje tak priebeh zápalového procesu tým, že zlepšuje proces vstrebávania a ohraničenia zápalu. Veľmi rýchlo sa vstrebáva do kože a okamžite vyvoláva ľahko hrejivý pocit. Pôsobí antisepticky a ako mierne lokálne anestetikum.
 • Diablov pazúr sa vyhľadáva najmä pre svoj protizápalový a analgetický potenciál. Tieto účinky sa mu pripisujú vďaka schopnosti znížiť syntézu prozápalových faktorov.
 • Síra je prítomná vo všetkých živých tkanivách a je súčasťou dvoch dôležitých aminokyselín. Blahodarné účinky síry na kožu a kĺby spoznali už mnohí z nás vďaka termálnym vodám a liečivému bahnu. V sírnom kúpeli sa organizmus prehrieva, síra sa cez pokožku vstrebáva do tela, kde pôsobí na bunkovej úrovni.
 • Levanduľa uľaví od svalového napätia a pomôže telu lepšie sa regenerovať. Pôsobí pri bolestiach kĺbov.

Použitie:

Otvorte a vyberte náplasť. Odstráňte ochranný film. Nalepte náplasť na postihnuté miesto a nechajte účinkovať po dobu 24 hodín, potom náplasť vymeňte za novú.

Zloženie:

arnika horská, gáfor, čertov pazúr, vŕba, síra, levanduľa

Upozornenie!

V prípade potreby možno náplasť upraviť na požadovaný rozmer. Iba na vonkajšie použitie. Aplikujte na čistú, suchú a neporušenú kožu. Udržujte mimo dosahu deti. Pred použitím si pozorne prečítajte príbalový leták. Prestaňte používať pri precitlivenosti a podráždení pokožky. Účinnosť náplasti je zaručená len v prípade , že obal náplasti je zavretý. Po otvorení je možné sáčok s náplasti opäť zatvoriť, pomocou klipu.