Crea mega strong 250tbl Extreme&fit

Výhody:

 

  • Tabletová forma až 1500mg/tbl
  • Nárast hmotnosti
  • Urýchlenie regenerácia
  • Zvýšenie sily

 

(DORUČENIE) Môžete mať už zajtra doma.

Pri objednávke do 12.30h

  • €14 €3 –21 %
  • Skladom
€11
Kategória: Kreatíny
 

Crea mega strong - poskytuje molekuly kreatínu pre udržanie energie zabudovaním ATP do pracujúcich svalov.

Organizmus používa kreatín monohydrát počas syntézy ATP. Kreatín hrá dôležitú úlohu vo zmršťovaní svalov. Zdrojom energie pre zmršťovanie svalov je ATP (adenosine triphosphate). ATP poskytuje energiu tak, že sa jedna molekula fosfátu oddelí, a tak sa vytvorí iná zlúčenina - ADP (adenosine diphosphate). Žiaľ vo svalových tkanivách sa uskladňuje len malé množstvo ATP. Kreatín odovzdá svoju fosfátovú molekulu ADP, tak sa vytvorí znova ATP, ktorý môžu svaly spotrebovať pri kontrakcii. Čím viac kreatínu dodávate svalom, tým viac ATP môžu produkovať. Tak sú svaly pripravené pre maximálny výkon. Kreatín pomáha aj v regenerácii vysilených svalových tkanív.

Kreatín zvyšuje telesnú hmotnosť a svalovú hmotu o 5 – 10%. Nakoľko kreatín monohydrát je veľmi popularný, vyrába ho veľa výrobcov, čo vedie ku kvalitatívnym rozdielom medzi jednotlivými prípravkami.


Výskumy dokázali, že uhľohydráty (maltodextrín, dextróza) zvyšujú hladinu inzulínu v krvi, čo podporuje vstrebávanie kreatínu do svalov. Aktívna účinná látka kreatínových tabliet sa uvoľňuje v organizme plynule, čo zvyšuje účinok tohto prípravku o 50-60%.


Zloženie: Kreatín monohydrát 1500mg/1 tableta. Dávkovanie: Konzumujte 3-4tab ráno, pred a po tréninguprípadne večer pred spaním kombinácii s jednoduchými sacharidmi - Plniaca fáza: (1. týždeň): 1 dávka (4 caps.) kreatínu na každých 15 kg telesnej hmotnosti. Udržiavacia fáza: 1 dávka (4 caps.) kreatínu na každých 30 kg telesnej hmotnosti.

Nutrition Facts 
Dávkovanie : 3tab 
   
Total Fat 0 g
   
Total Carbohydrate 0 g
 
Protein 3,4 g
 

Creatine monohydrate 4500 mg