Creasteron 1,2kg/+28kapsúl od Hitec Nutrition + TESTO13 od Body Nutrition

1993/POM
Neohodnotené

Výhody:

Dva doplnky za skvelú cenu!Jedinečná akcia 1+1

Tieto dva doplnky sa skvelo dopĺňajú a zabezpečia vám úžasný progres vo vašom tréningu-zvýšenie sily,rast čistej svalovej hmoty, regenerácia

CREASTERON

 • All in one
 • Naberanie svalovej hmoty
 • Naberanie sily
 • Zlepšenie regenerácie
 • Odbúravanie tuku
 • Skvelý komplexný prípravok
 • Užíva sa len 1x denne

 

TESTO13

 • Až 13 aktívnych a účinných látok
 • zvýšenie fyzickej a psychickej výkonnosti
 • zvýšenie hormonálnej produkcie testosterónu
 • lepšie fungovanie reprodukčného systému
 • obsahuje najsilnejšie rastlinné extrakty, adaptogény, antioxidanty, afroidiziaká
 • zvýšenie sily
 • nabratie čistej svalovej hmoty
 • zlepšenie vytrvalosti
 • urýchlenie regenerácie
 • zvýšuje sexuálnu aktivitu

 

(DORUČENIE) Môžete mať už zajtra doma.

Pri objednávke do 12.30h

 • €59,90 €10 –17 %
€49,90
Kategória: Kreatíny

Zvoľte variant

 • príchuť: Pomaranč
  • Kód: 1993/POM |
  • Momentálne nedostupné
  €59,90  (–17 %)
  €49,90
     
 • príchuť: Citrón
  • Kód: 1993/CIT |
  • Momentálne nedostupné
  €59,90  (–17 %)
  €49,90
     
 • príchuť: Mix fruit
  • Kód: 1993/MIX |
  • Momentálne nedostupné
  €59,90  (–17 %)
  €49,90
     
 • príchuť: Cherry
  • Kód: 1993/CHE |
  • Skladom
  €59,90  (–17 %)
  €49,90
     
 

CREASTERON prvýkrát kombinuje známe kreatínové suplementy pre rast svalstva spolu s peptidy, aminokyselinami a ďalšími suplementy, pričom súčasne forsíruje aj odbúravanie tukov. Výsledkom tohto pôsobenia je dramatická výstavba beztukovej svalovej hmoty (3-5 kg), vzostup sily a rýchlosti o cca 30%, čo bolo skôr možné dosiahnuť len skladaním veľkého množstva kreatínových prípravkov, aminokyselín, proteínových doplnkov, prohormón (voľne nedostupných) a spaľovačov tukov.

Vysokokomplexné zloženie CREASTERONU Vám dodáva v jednej porcii 4g kreatínu, 32g aminokyselinové matrix, voľné BCAA, voľné esenciálne aminokyseliny EAA a beta-laktoglobulínovej frakcie zo srvátkového izolátu, 23,5 g jedinečných, extrémne rýchlo vstrebateľných vysokomolekulárnych glukózových polymérov ak tomu hypoglykemickú ko-substrátovú matrix obsahujúce prekurzory pre syntézu ATP.

CREASTERON kryje nielen potrebu výstavbových a regeneračných procesov silového resp. rýchlostného športovca po tréningu / zápase, ale prostredníctvom inzulínom navodenej endogénnej syntézy tzv. "GLUT - 4-transportných proteínov" a ATP prekurzorovnavodzuje prirodzený vysokoanabolický metabolický stav. Tento stav vedie k tomu, že výstavbové substráty sú vtlačená do svalových buniek, kde sa rýchlo a masívne transformujú na telesné a svalové bielkoviny.

Znížený podiel sacharidov zvyšuje kapacitu CREASTERONU pri spaľovaní tukov, takžeCREASTERONU je vhodný aj pre športovcov s tendenciou k ukladaniu tukov pri súčasnej maximálnej svalovej výstavbe. Každý silový športovec chce dosiahnuť maximálnu silu, rýchlosť a svalovú hmotu za zlomok telesného tuku.

Ako však ukazujú skúsenosti, trénujú prakticky všetci špičkoví športovci rovnako dobre, vyživujú sa však skoro vždy rovnako zle (snáď len s výnimkou bodybuilder, ktorí skutočne dávajú pozor na správnu výživu a siahajú, ako pravidelne ukazujú dopingové škandály) po anaboliká, k steroidom pre maximálne zvyšovanie svojej výkonnosti.

Mnohé farmaceutické anaboliká sú však nielen ilegálne, nepovolené, ale vedú k poškodeniu zdravia, ak sú užívané mladými športovcami, športovkyňami alebo nekontrolovane.

Naproti tomu s CREASTERONEM je možný taký legálny masívny rast svalstva a sily, že u športovcov, ktorí namiesto doporučenej 6-8 týždenné doby užívania CREASTERONUužívajú ešte 20g kreatínu navyše, dochádza k takému masívnemu rastu svalstva, že kĺby a šľachy nemajú čas sa prispôsobovať svalovému rastu. (Nepreceňujte sa, ale rozdeľte si rast sily a svalstva na 6-8 týždňov aby sa Vaše kĺby stihli prispôsobiť vyššiemu zaťaženiu)Nutrične - fyziologický základ pre dramatický rast sily, svalstva pri súčasnom odbúravaní tukov. * CREASTERON obsahuje všetko, čo potrebuje ľudský organizmus pre anabolický metabolizmus, resp. svalovú výstavbu* Všetky substráty v CREASTERON pôsobí synergicky, navzájom sa potencujú pôsobením inzulínu a testosterónu* Inzulinogénne aromatické extrakty sa starajú o to, že sacharidy sa neukladajú ako telesný tuk, ale sú vťahované do energetického ATP-cyklu a využívané ako energetický substrát pre svalovú výstavbu

Účinné substráty v produkte CREASTERON:* Vitamíny* Minerálne látky / stopové prvky* Inzulinogénne substráty* Modulátory tvorby testosterónu* Látky znižujúce kortizol-aromatázu* Modulátory rastového hormónu* ATP Prekurzory* Substráty s objemovým účinkom* Modulátory asimilácia / zabudovanie* Anabolické ergogeniká (látky zvyšujúce výkon)* Modulátory metabolizmu tukov* Anabolické aminokyseliny* Modulátory regeneráte* Adaptogény* Substráty na ochranu kĺbovČo môžete očakávať od CREASTERONU?

Ak ste predtým ešte neužívali kreatín, alebo ste mali dlhšiu prestávku v užívaní, sú vaše kreatínové zásoby prázdne, môžete vybudovať počas 6-8 týždňov až 3-5 kg čistej svalovej hmoty, stratiť cca 1-2 kg telesného tuku a získať cca 30 - 40% svalovej sily!!

Predtým často používaná nasycovacia fáza s užívaním vysokých dávok kreatínu v prvom týždni nie je počas užívania CREASTERONU vhodná, pretože nárast sily a výkonnosti by mal byť rozdelený na viac týždňov, aby vaše kĺby, šľachy a väzy mali čas sa prispôsobiť zvýšenému zaťaženiu.

Ak ste už kreatín užívali a vaše kreatínové zásoby sú naplnené, nemôžete pri druhej, tretej a ďalších dózach očakávať vyššie nárasty, ale môžete rátať s konštantným rastom solídnej svalovej hmoty 3-5 kg za rok!

 • CREASTERON je All-in-one zloženie ktoré obsahuje všetky bazálne substráty potrebné pre maximálny rast sily a svalstva. Principiálne nepotrebujete viac žiadne iné doplnky, pretože s produktom CREASTERON dosiahnete 80% vašej geneticky danej výkonnosti. Pri dobrej a vyváženej výžive sú iné doplnky nutné alebo zmysluplné len vtedy, ak ste súťažný športovec s najvyššími ambíciami, alebo máte individuálne problémy (nízka hladina testosterónu, rýchla oxidácia aminokyselín, rýchla alebo pomalý metabolizmus). V týchto prípadoch je vhodné pridať ďalšie suplementy - Anabol Amino, Testoplast, bielkovinové koncentráty a pod.CREASTERON obsahuje viac ako 60 substrátov * 23,5 g enzymaticky hydrolyzovaných sacharidov* Kreatín v dávke 4 g na porciu, ktorá je plne dostatočná a optimálna* Ako novinku obsahuje:* Zmes aminokyselín zo srvátkového izolátu (beta laktoglogulínová frakcie), voľné BCAA, voľné esenciálne aminokyseliny - 34,5 g na porciu* Zmes tráviacich enzýmov (papain, bromelain, laktáza)* Cholín a L-karnitín* Substráty na ochranu kĺbov
 • Výhody, ktoré prináša CREASTERON:* Všetky výstavbové substráty v jednom produkte nárast sily o 30 - 35%* Dramatický nárast svalového objemu* Úbytok 1-2 kg telesného tuku* Absolútne odtučnený svalový rast* Zvýšenie hladiny testosterónu, hlavne voľného (aktívneho) testosterónu* Zvýšenie hladiny rastového hormónu (STH)* Anabolická modulácia inzulínom* Nižšia inzulínová rezistencia* Faktor "antiaromatáza" pre definovanie* Zníženie hladiny kortizolu (pôsobí antikatabolicky)* Optimalizáciu ukladanie glykogénu (viac energie)* Zvýšenie sexuálnej výkonnosti* Posilnenie imunity* Zlepšenie regeneráte* Má optimálny pomer cena / účinok

CREASTERON môže úspešne nahradiť kreatínové, bielkovinové a bielkovín-uhľovodanové prípravky, aminokyseliny, antikatabolika a stimulátory hladiny anabolických hormónov!

 • Prípravok obsahuje zložky, nevyhnutné pre rýchlu resyntézu ATP (energie): kreatín monohydrát, ribóza, inozín a transportéry kreatínu ako sú: taurín, 4-Hydroxyisoleucin(extrakt z pískavice, grécke seno) a D-pinitol (extrakt zo sójových bôbov). CREASTERONdodáva organizmu bielkoviny a uhľohydráty v optimálnych pomeroch. Bielkovinovou zložkou je tu izolát srvátkovej bielkoviny, koncentrát srvátkovej bielkoviny a izolát sójovej bielkoviny.
 • CREASTERON je zdrojom antikatabolik: vetvené aminokyseliny BCAA, glutamín, taurín a látky zväčšujúce zavodnenie svalových buniek, ako sú: glutamín, taurín, kreatín. Vysokomolekulárne glukózový polymér umožňuje doplnenie nedostatkov svalového glykogénu po tréningu. V prípravku použité rastlinné extrakty dopĺňajú pôsobenie bielkovín, aminokyselín a kreatínu, čím urýchľujú nárast beztukovej svalovej hmoty.

CREASTERON je považovaný ako alternatíva ku steroidom.ZLOŽENIE:

 • Izolát srvátkovej bielkoviny, koncentrát srvátkovej bielkoviny, hydrolyzát kukuričného škrobu (vysokomolekulárny glukózový polymér), izolát sójovej bielkoviny, taurín, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), kreatín monohydrát, ribóza, inozín, L-glutamín, citrát sodný, citrát draselný, citran vápenatý, citrát horečnatý, sladidlá (cyklamát sodný, sacharín sodný, aspartám), vitamín C (kyselina L-askorbová), niacín (nikotínamid), vitamín E (D-?-tokoferylacetát), kyselina pantoténová (D-pantothenát vápenatý), vitamín B1 ( tiamín mono dusičnan), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamín), vitamín A (retinylacetát), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová), biotín, vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín K1 (fytomenadión) , extrakt Fenugreek (pískavice, grécke seno - zdroj steroidných saponínov a 4-hydroxy-izoleucínu), extrakt Avena sativa (ovos siaty), extrakt z brokolice, extrakt zo sójových bôbov (zdroj D-pinitol), extrakt Agaricus bisporus (pečárka dvouvýtrusá) , extrakt z čierneho korenia (zdroj piperín), potravinárska želatína, stearát horečnatý (protihrudkujúca látka), citrát zinočnatý, pyrofosforečnan železitý, molybdénan sodný, jodid sodný, síran meďnatý, síran manganatý, droždie obohatené o selén, droždie obohatené o chróm, farbivo: chinolínová žlť E104, prírodne identická aróma. Zloženie kapsule: extrakt z Fenugreek - pískavice, grécke seno (steroidné saponíny), extrakt z Fenugreek - pískavice, grécke seno (4-Hydroxyisoleucin), stearát horečnatý E 572 (protihrudkujúca látka), potravinárska želatína.
 • ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:80 g prípravku (4 plné odmerky) rozpustite v 400 ml vody. Vypite výživu spolu s priloženými kapsulami. Používajte 2 kapsule ku každej porcii nápoja. Tréningové dni: používajte 1 denne ihneď po tréningu. Netréningové dni: používajte 1 denne ráno po prebudení

 

TESTO13 od Body Nutrition

Až 13 aktívnych a účinných látok nakombinovaných v TESTO13 pre zvýšenie fyzickej a psychickej výkonnosti, zvýšenie hormonálnej produkcie testosterónu a k lepšiemu fungovaniu reprodukčného systému.TESTO13 obsahuje najsilnejšie rastlinné extrakty, adaptogény, antioxidanty, afroidiziaká, ktoré pracujú navzájom synergicky a tak je účinok ešte silnejší a výsledky pocítite už po pár dňoch užívania.TESTO13 sa odporúča predovšetkým pre športovcov, ktorým ide o zvýšenie sily,nabratie čistej svalovej hmoty, zlepšenie vytrvalosti a urýchlenie regenerácie.Je vhodný aj pre nešportovcov, ktorý potrebujú normalizovať svoju zníženú hladinu testosterónu alebo zvýšiť sexuálnu aktivitu.To všetko vám ponúka tento jedinečný doplnok TESTO13 z dielne Body Nutrition.
Dosť bolo slov a teraz nastal čas pre naozajstnú zmenu.

Dávkovanie: 

Jedna dávka sú 3 kapsule, ktoré sa užívajú 2x denne.V deň tréningu - pred tréningom 30-60minút 3 kapsule a po tréningu 3 kapsule.V deň voľna 3 kapsule ráno na lačno a 3 kapsule večer.Denne sa užíva 6 kapsúl a balenie vydrží až na 30 dní čo je jeden cyklus.Možnosť užiť aj jednorázovo celodennú dávku 6 kapsúl 30-60min pred fyzickou aktivitou

Dostatočne zapíjať a pri prehĺtaní nezakláňať hlavu.

 

Zloženie:

Ashwagandha extrakt (5% withanolidov), želatínová kapsula, maca horská extrakt

(10: 1) maralí koreň extrakt (10: 1), pine bark extrakt (95% proanthokyanidinov), fenugreek

extrakt (50% saponínov), shilajit mumio extrakt (5% kyseliny fulvovej), Punica granatum extrakt

(40% elagelové kyseliny), šafran siaty extrakt (10: 1), brokolicový extrakt (99% indol 3 carbinol),

protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, korenie čierne extrakt (95% piperín) , bisglycinát

 

zinočnatý, cholekalciferol, selénové kvasnice.

Obsah látok v 1 kapsule / v 6 tobolkách (denná dávka): 
Ashwagandha - 200 mg (*% RHP) / 1200 mg (*% RHP) [2]
Maca horská - 80 mg (*% RHP) / 480 mg (*% RHP) [3]
Maralí koreň - 60 mg (*% RHP) / 360 mg (*% RHP)
Pine bark - 50 mg (*% RHP) / 300 mg (*% RHP)
Fenugreek - 50 mg (*% RHP) / 300 mg (*% RHP)
Shilajit mumio - 25 mg (*% RHP) / 150 mg (*% RHP) [4]
Punica - 15 mg (*% RHP) / 90 mg (*% RHP)
Brokolicový extrakt - 10 mg (*% RHP) / 60 mg (*% RHP)
Šafrán - 10 mg (*% RHP) / 60 mg (*% RHP)
Piperín - 2 mg (*% RHP) / 12 mg (*% RHP)
Zinok - 3,3 mg (33,3% RHP) / 20 mg (200% RHP) [1]
Selén - 9,2 mcg (16,6% RHP) / 55 mcg (100% RHP)
Vitamín D3 - 1,6 mcg (33,3% RHP) / 10 mcg (200% RHP)
* Referenčná hodnota príjmu.


Obmedzenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je náhradou pestrej stravy.
Neprekračujte najvyššiu dennú dávku.Podmienky skladovania: Ukladať mimo dosah detí a
slnečných lúčov, skladujte v suchu a teplote do 25 ° C.Dátum minimálnej trvanlivosti a číslo
šarže: uvedené na obale