Creatine polyhydrate 120kps Amino tech

465
Neohodnotené

Výhody:

 

  • Momentálne najsilnejší creatínový doplnok
  • Neviaže vodu do svalovej bunky
  • 59x lepšie rozpustný ako monohydrát
  • 70% účinnejší ako creatin monohydrát
  • Bez nabíjacej fázy 
  • Naberanie svalovej hmoty
  • Zvýšenie sily
  • Urýchlenie regenerácie

 

(DORUČENIE) Môžete mať už zajtra doma.

Pri objednávke do 12.30h

  • €15 €2,10 –14 %
  • Momentálne nedostupné
€12,90
Kategória: Kreatíny
 

Polyhydráte Creatíne je prevratnou novinkou na trhu. Je to momentálne najsilnejší kreatínový doplnok na svete a právom si zaslúži označene CREATINE No1. Nemá žiadne vedľajšie účinky, nezavodňuje a pri tom je 59x lepšie rozpustný a o 70% účinnejší ako kreratín monohydrát. Ďalším pozitívom je jeho nízke dávkovanie a vysoká účinnosť bez nasycovacej fázy. Má vynikajúcú absorbciu a môže sa užívať dlhodobo. Najsilnejší keratín CREATINE POLYHYDRÁTE napomáha zvýšeniu sily, výkonu a vytrvalosti.

 
Výrazne zvyšuje nie len silu, ale aj objem, hustotu a je vhodný aj v rysovacích fázach. Nespôsobuje žaludočné problémy a nadúvanie, je ihneď rozpustný a nevylučuje sa močom. Vydrží dlho a pri nízkom dávkovaní 2 kapsule denne je to výborná investícia. POLYHYDRATE CREATINE– najsilnejší kreatín na svete overený dlhoročným výskumom.
 
Dávkovanie: Užívajte 2 kapsule denne a zapíjajte dostatočným množstvom V tréningový deň sa užíva 1 kapsula ráno a 1 kapsula 30-40min pred tréningom. V dňoch voľna môžete užiť 1-2 kapsule na pomoc pri regenerácii svalovej hmoty. Potravina je určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.
 
Upozornenie: Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a neplnoleté osoby. Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku.
V prípade výskytu nežiaducich účinkov je potrebné prestať výživový doplnok užívať a poradiť sa s lekárom. Uvedená odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí! Skladujte na chladnom a suchom mieste a mimo dosah slnečného žiarenia. Výrobná šarža a minimálna doba spotreby je uvedená na dóze. Výrobca neručí za prípadné škody, alebo problémy vzniknuté nevhodným použitím, prípadne nevhodným skladovaním.
Vyrobené v EU – Slovenská Republika
 
 
     
Polyhydrate creatine
Veľkosť 1 dávky: 2 capsule
Počet dávok v balení: 50
Nutričné hodnoty 1 dávka (2 capsule) % ODD*
Kalórie 0 kcal 0,00%
Tuky 0 g 0%
   z toho nasýtené 0 g 0%
Sacharidy 0 g 0,00%
   z toho cukry 0 g 0,00%
Bielkoviny 0 g 0%
Polyhydrate Creatine 800 mg **
*odporúčaná denná dávka
**denná dávka nie je stanovená