Thermo Pump – Fitness Authority 495g

Výhody:

 • Stimulant so spaľovačom v 1 produkte
 • Vysoký obsah aktívnych zložiek
 • Zvyšuje silu, výkon, sústredenosť a prekrvenie svalov
 • Spaľuje tuk vďaka účinným látkam

 

(DORUČENIE) Môžete mať už zajtra doma.

Pri objednávke do 12.30h

 

 • €24,90 €3 –12 %
€21,90
Kategória: Predtréningové pumpy

Zvoľte variant

 • príchuť: Bubble gum
  • Kód: 1062/BUB |
  • Skladom
  €24,90  (–12 %)
  €21,90
     
 

Popis produktu

Thermo Pump v sebe kombinuje jedinečné vlastnosti predtréningovej pumpy a spaľovača tukov. Aktívne zložky sú tu zastúpené v pomere, ktorý umožňuje ich maximálne využitie.

Beta-alanín je modifikovaná verzia aminokyseliny alanínu. Bolo dokázané, že beta-alanín zvyšuje svalovú vytrvalosť. Suplementácia beta-alanínom môže významne prispieť nielen pri anaeróbnych cvičeniach, ale tiež zvyšuje výkon pri kondičných aeróbnych tréningoch ako je plávanie, behanie, futbal alebo hokej.

L-Citrulín je prirodzená forma citrulínu, ktorá sa bežne získava prírodnou cestou (obsahuje ho napr. vodný melón), čo je garanciou maximálnej čistoty. Hoci naše telo produkuje vlastné zásoby citrulínu, suplementácia môže priniesť zaujímavé účinky vzhľadom na zvýšeniu výkonu. Citrulín totiž hrá významnú úlohu v dvoch dôležitých procesoch. Zvyšuje hladinu oxidu dusnatého a zároveň pomáha z krvi odstraňovať amoniak, ktorý pri športovom výkone spôsobuje únavu. Štúdie preukázali zvýšenie sily, zlepšenie spotreby kyslíka a nárast športovej výkonnosti pri podávaní iba 2,4 g L-Citrulínu denne po dobu ôsmich dní.

L-arginín je endogénna aminokyselina prirodzene syntetizovaná v ľudskom organizme. L-arginín sa podieľa na mnohých metabolických procesoch – napr. na syntéze kreatínu alebo oxidu dusnatého (NO). Oxid dusnatý spôsobuje rozšírenie krvných ciev, uvoľňuje hladké svalstvo, znižuje “viskozitu” cievnej steny a prispieva tak k zvýšenému prísunu kyslíka a živín do pracujúcich svalov. Pri ťažkej fyzickej námahe môže byť prirodzená produkcia L-arginínu nedostatočná, a preto by mala byť dodaná z vonkajšieho prostredia.

Extrakt z listov zeleného čaju obsahuje epigalokatechín galát (EGCG), ktorý uľahčuje metabolizmus tukov, posilňuje a chráni imunitný systém pred škodlivými účinkami voľných radikálov a má pozitívny vplyv na činnosť obehového systému.

Kofeín je látka, ktorá blokuje adenozínové receptory v mozgu, čo znižuje príznaky únavy a povzbudzuje k zvýšenej fyzickej a psychickej výkonnosti. Okrem toho umožňuje lepšie využitie kyslíka počas vytrvalostných (aeróbnych) a silových (anaeróbnych) cvičeniach.

Extrakt z kajenského korenia obsahuje kapsaicín, čo je látka znižujúca schopnosť hromadenia a ukladanie tukových buniek.

Výhody:

 1. Stimulant so spaľovačom v 1 produkte
 2. Účinné zložky ako Beta-alanín, L-arginín. L-citrulín

Dávkovanie

Zmiešajte 2,5 odmerky výrobku (16,5 g) s 250 ml vody. Užívajte 20 minut pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Bubble Gum) 16,5 g
Počet dávok v balení: (495 g) 30
Beta-alanín 3 000 mg
Citrulín malát 3 000 mg
z toho citrulín 1 990 mg
Arginín AKG 4 000 mg
Tyrozín 500 mg
Kofeín 180 mg
Extrakt zo Zeleného čaju 250 mg
z toho EGCG (50 %) 125 mg
Extrakt z plodov Pomarančovníka horkého 187 mg
Extrakt z Guarany 40 mg
z toho kofeín (50 %) 20 mg
Extrakt z Čierneho pepra 2,5 mg
z toho piperín (98 %) 2,38 mg

Zloženie

Arginín AKG, beta-alanín, L-citrulín, regulátory kyselosti (hydrogénuhličitan sodný, kyselina citrónová), tyrozín, protihrudkujúca látka (E551, E341), arómy 2,3,4, príchute 1,5,6, farbivo (e150c)6, kofeín, extrakt zo zeleného čaju (EGCG 50 %)(Camellia sinensis), extrakt z citrusových plodov (Citrus aurantium), extrakt z guarany (50 % kofeín) (Paulinia cupana), extrakt z čierneho pepra (95 % piperín)(Piper nigrum), farbivo ((E133, E102*)4, (E160a)2,3, (163)5), koncentrát z červenej repy, sladidlo (sukralóza). 1 Bubble Gum, 2 Lemon Lime, 3 Pear Kiwi, 4 Mojito, 5 Blueberry, 6 Cola.

Upozornenie

Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte v prípade alergie na ktorúkoľvek zložku výrobku. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky neslúžia ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Uchovávajte mimo dosahu detí. Obsahuje kofeín (180 mg/dávka). Nekombinujte s alkoholom.